O nás

AUTOGARDEN, společnost s ručením omezeným, se pohybuje v prostředí automobilového průmyslu již několik let. Díky tomu máme bohaté zkušenosti jak v prodeji, výkupu, či dovozu ojetých vozidel na přání.

Naši provozovnu najdete v novém areálu cca 3 minuty jízdy ze sjezdu z liberecké rychlostní komunikace l/35 u čerpací stanice Čermák. Areál, ve kterém sídlíme, je zabezpečený plotem s ostnatým drátem proti vniknutí, dále je kompletně zabezpečený kamerovým systémem a kanceláře jsou pod bezpečnostním systémem napojeným na pult centrální ochrany.

Díky tomu můžeme našim zákazníkům poskytovat nejvyšší kvalitu služeb v odvětví automobilového průmyslu. Díky dostatečnému zabezpečení se zákazník nemusí o svůj automobil bát. Společnost je pojištěna na jakékoliv škody způsobené třetí osobou, námi, či živelnou pohromou.

Naše nabídka obsahuje velký výběr osobních vozů, užitkových vozů, nákladních vozů, a dalších (čtyřkolky, motorky, atp.).

Snažíme se jít s dobou a měnit pro Vás co nejčastěji nabídku vozů tak, aby co nejlépe vyhovovala dnešním požadavkům a potřebám. Naší prioritou je, aby každý, kdo odjede se zakoupeným vozem, byl maximálně spokojený.

Při výkupu vozidel vytvoříme co nejvyšší cenovou nabídku, která je k danému vozu vůbec možná.

 

Vybraná nabídka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s třetími stranami. Máte-li zájem, můžete si upravit nastavení. Své rozhodnutí můžete kdykoliv změnit kliknutím na odkaz "upravit používání souborů cookie" v zápatí webu.
Vedle nezbytných souborů tyto stránky k analýze návštěvnosti používají službu Google Analytics. Pokud si nepřejete data sdílet, můžete tuto službu zakázat.
Rozumím a přijímám