Služby

AUTOGARDEN, společnost s ručením omezeným nabízí nejen prodej, komisní prodej, výkup či dovoz vozidel, ale i širokou škálu dalších služeb, jako například zařízení STK, zprostředkování spotřebitelského úvěru, poskytování a zprostředkování reklamy, dále zprostředkování povinného ručení, havarijního a doplňkového pojištění na vozidla.

Pokud máte zájem o prodej Vašeho vozu a na prodej nespěcháte, doporučujeme vozidlo z důvodu kvalitního zabezpečení včetně pojištění umístit k nám do areálu, kde Vaše vozidlo rádi prodáme. Odměna naší společnosti za zprostředkování prodeje je ve výši 5% bez DPH z prodejní ceny. Minimální výše odměny je ovšem stanovena na 4.000,- bez DPH. Odměna naší společnosti se počítá vždy z ceny s DPH - týka se vozů s možností odpočtu DPH.

Nyní nově nabízíme možnost dovozu vozidel na přání zákazníka profesionálně zaškoleným řidičem, který nejen že přiveze, ale s výběrem vozu a jeho kontrolou pomůže. Kontrolou se rozumí zhodnocení technického stavu vozidla v rámci možností na místě plus kontrola dokladů, které jsou nutné k pozdější registraci vozidla v ČR. Na dovoz vozidla máme profesionální odtahový vůz značky Mercedes-Benz s kvalitní nástavbou jak pro naložení vozů s nižší nájezdovou možností (sportovní vozy), tak pro vozy s vyšší pohotovostní hmotností. (až 2.600kg). Přeprava je samozřejmě pojištěna i s nakládkou / vykládkou. V případě zájmu je možno objednat odtahový vůz i na jiný typ přepravy, popřípadě na odtah vozu nepojízdného.

Pokud máte zájem o některou z našich výše uvedených služeb, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře v menu pod názvem „Poptávka“, nebo prostřednictvím telefonu +420 775 714 000.

Věříme, že budete vždy spokojeni.

 

Vybraná nabídka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s třetími stranami. Máte-li zájem, můžete si upravit nastavení. Své rozhodnutí můžete kdykoliv změnit kliknutím na odkaz "upravit používání souborů cookie" v zápatí webu.
Vedle nezbytných souborů tyto stránky k analýze návštěvnosti používají službu Google Analytics. Pokud si nepřejete data sdílet, můžete tuto službu zakázat.
Rozumím a přijímám